Diomed kişisel bakım stüdyosu

Adres:

Diomed Kişisel Bakım Stüdyosu

Mahall Ankara D2 Blok No: 54 Çankaya / Ankara

Telefon:

0 530 651 64 30

E-posta:

diomedstudio@gmail.com

© 2023 powered by znkc96

Bizimle Tanışın

hydrafacial cilt bakımı

Dört aşamalı uygulama sayesinde cildinizi derinlemesine temizleyerek düzenli kullanıldığında siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller, ve cildinizin kaybettiği nem ve canlılığı kazanmasını sağlar.

Epilasyon

Lazer epilasyon teknolojinin getirdiği yeni epilasyon yöntemlerinden birisidir. Lazer epilasyon , istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulana lazer ışını, kıla renginin veren melonin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü yok eder.

Enzim peeling

Dört aşamalı uygulama sayesinde cildinizi derinlemesine temizleyerek düzenli kullanıldığında siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller, ve cildinizin kaybettiği nem ve canlılığı kazanmasını sağlar.

kimyasal peeling

Peeling yapılacak kişinin mutlaka dikkatlice muayene edilmesi gerekir. Kimyasal peeling cildi ölü hücrelerden arındırmak amacıyla yapılan bir işlemdir. Güneş lekeleri, kırışıklıklar, akne izlerinin giderilmesi, cildin nem ve yağ dengesini kontrole almak açısından faydalıdır. Derinin üst tabakaları çeşitli kimyasal maddelerle kontrollü olarak soyulur, alttan yeni cilt tabakasının oluşması sağlanır. Peeling derinin yapısı ve rengi üzerine etkili olur. Daha genç ve sağlıklı görünüm sağlar. Tarih boyunca cildin güzelleştirilmesi amacıyla birçok madde kullanılmıştır. Kimyasal Peeling işlemi için de çeşitli ajanlar kullanılabilir. Kimyasal peeling uygulaması soyma işleminin derinliğine göre yüzeysel, orta ve derin olarak sınıflandırılır.

Serum Uygulaması

Serum cilt temizlendikten hemen sonra ve diğer cilt bakım ürünleri uygulanmadan önce kullanılan, yoğun ve güçlü etken maddelerin cilt tarafından daha kolay emilmesini sağlamak üzere oluşturulmuş bir formüle sahip olan cilt bakım ürünlerinin genel adıdır. Cilt bakım serumları yüksek oranda güçlü etken maddeleri içerirler ve bu maddeleri cilt içine taşıyabilecek nitelikte olabilmek için sıvı formdadırlar. Bu sayede serumlar özel bir cilt probleminin çözümünü hedefleyen etkili araçlar olarak kullanılabilirler.  Özellikle yoğun nemlendirici, kırışıklık giderici ve leke problemleri için hazırlanan bir çok serum kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanılmakta. Özellikle yoğun nemlendirme, anti-age bakım ve leke sorunlarında serumlar önemli bir yer tutmakta.

lifting

Lifting teknolojisi ile yüzdeki kaslar çalıştırılarak sarkmalar azaltılır. Kaşların kaldırılması, gıdının toparlanması, tüm cildin gerilmesi ve kırışıkların açılması sağlanır.