top of page

 

Klinik Peeling

Cildin yüzeyini örten yıpranmış tabakanın soyulmasını ya da dökülmesini sağlayarak zemindeki daha genç ve parlak tabakanın ortaya çıkarılması işlemidir. Derinin görünüşünü iyileştirmek için kullanılan bir tekniktir. Sivilce izleri, güneşe bağlı cilt bozuklukları ve yaşlanma cildinizin görüntüsünü etkileyen en önemli faktörlerdendir. Ciltteki bu tür izleri azaltmak çeşitli soyucu yani peeling ajanlarıyla sağlanmaktadır. Ayrıca selülit ve çatlak görüntüsünün düzeltilmesinde de uygulanır. Peeling yönteminin ana prensibi; hasarlı cilt tabakasının üstündeki hasarlı tabakayı kaldırmak ve hasar görmemiş tabakayı canlandırmaktır.Sonuç ise daha sağlıklı, canlı, düzgün ve gergin bir cilt elde etmektir.

Enzim peeling (snowcell)

 

Ciltte yaş, gebelik ve güneş ışınlarını etkisiyle oluşan koyu lekeleri gideren özel bir peeling sistemidir. Ciltte özellikle yüz, dekolte ve elde görülen koyu lekeler, bu bölgede melanin miktarının aşırı artmasından kaynaklanır. Enzimtik Peeling leke tedavisi sistemi deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayan etkin bir enzimatik peeling yöntemidir. Etkisini ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmaları baskılayarak yapar. Etkisi 1-4 hafta içinde başlar. Ayrıca bu sistem güçlü ve etkili içeriği sayesinde cildin yenilenmesini uyarır ve yaşlanmanın olumsuz etkilerini azaltır, gözenekleri küçültür, cilt rengini açar ve dengeler.

Allega Yosun peeling

12 deniz yosunundan oluşan Algae Peeling “Yosun Peeling” hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 MM cilt altına inerek 72 SAAT çalışarak mucizevi etkisini gösterir. Cildin PH DENGESİNİ, asidik bir ürün içermediği için, bozmadan yapılandırarak yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.
Yosun otları ve perflorokarbon bazlı doğal bileşenlerin kombinasyonu, en yaygın cilt sorunları için piyasadaki en gelişmiş ve etkili tedavi olarak kabul edilir; akne, lekeli ve yağlı cilt, kırışıklıklar/sarkma cilt, kuru cilt, pigmentasyon ve yaşlılık lekeleri, kuperoz ve rozasea, yara izleri ve genişlemiş gözenekler. En hassas ciltler için bile uygundur.
DECAAR Yosun peeling, biyolojik olarak işlev görür ve mikro lifleri cilde nüfuz ederek kan akışının artmasına ve yeni hücrelerin üretilmesine neden olur. Bu hücreler keratin tabakasında olduğu için DECAAR Yosun peelingi hassas veya sorunlu cilde de uygulanabilir. Keratin hücrelerinin artması nedeniyle ciltteki kızarıklık azalır. Langerhans hücreleri uyarıldığı ve bakterilerin aşırı büyümesi öldürüldüğü için akne, egzama ve rozasea çoğu durumda azaltılarak tedavi edilebilir.

lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme, cilt bakımı, hydrafacial, soprano, soprano ice platinum, güzellik salonu, güzellik merkezi, erkek lazer, erkek özel bölge epilasyon, erkek özel bölge lazer, erkek güzellik salonu, güzellik, bakım
lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme, cilt bakımı, hydrafacial, soprano, soprano ice platinum, güzellik salonu, güzellik merkezi, erkek lazer, erkek özel bölge epilasyon, erkek özel bölge lazer, erkek güzellik salonu, güzellik, bakım
greenpeel, cilt soyma, cilt yenileme,yosun peeling, cilt soyma, peeling, cilt, bakım, güzellik
bottom of page